Evinizde Kırmızı Renk Yeni Yıl Hazırlıkları ve Ağaç Süsleme Fikirleri

CHRISTMAS TREE~RED & GOLD TREE:


Yeniyılda evinizi dekore ederken noel baba'nın ve ren geyiklerinin köyü Lapland'dan ilham almak isterseniz evinizde kırmızılar, geyik figürleri, yıldızlar, kozalaklar, yeşil ve beyaz renklerini birlikte kullanabilirsiniz.

Yılbaşının en klasik renkleri kırmızı, yeşil ,beyaz renk kombinasyonlarını kullanarak  evinizde nordik tarzda kozalaklar ,baston figürleri  çam ağaç dalları ile hazırlayabileceğiniz arajmanlar kullanabilirsiniz. Kırmızı yapay bitkiler ve meyvelerde size ilham verebilir. Masanızda nar kullanabilirsiniz. Hem bereketi simgeler hemde masanızdaki kırmızı renge ve uyma eşlik edecektir.

A Red Christmas styled by Rach Parcell:

 :

Masanızda kırmızı rengi farklı birçok renk ile kombinleyebilirsiniz. 
***Kırmızı , yeşil ,  beyaz
*** Kırmızı , gümüş, beyaz
***Kırmızı , gold , beyaz
*** Kırmızı ,siyah, beyaz
***Kırmızı , gümüş, gold
***Kırmızı ile ahşap ürünler, ketenler ,çuval görünümlü kumaşlarda kullanabilirsiniz
*** Kırmızı , Bronz (bu sene çok moda bakır ürünler mumluklar kullanılabilir)


10 inspirations de tables pour Noël                                                                                         More:

Check this really cute and modern Christmas decor. Fill up your home with white, red and green colors from the tree to the stockings, wreaths pillowcases and so much more.:


Creative Christmas Decor Ideas - Design, Dining + Diapers:

Kırmızı ile toprak renklerini bir arada kullanabilirsiniz. Keten kumaşlar, danteller, sarı tonları ve kırmızı ve ahşapı birlikte kullanabilirsiniz.

Cada vez falta menos para que llegue diciembre y con esto un sin fin de ideas para decorar nuestra casa en navidad, en estas fechas es cuando mas visitas tenemos que en todo el año, por lo que es muy importante como presentaras tu casa, para que tus invitados se sientan comodos, a gusto y el ambiente sea agradable, para esto eh decidido buscar las mejores ideas de decoracion para navidad de este año, espero que te gusten mucho todas las ideas.:

I need to plant a winterberry bush; just so I can clip the beautiful branches and bring them in for the holidays.:


Red & White Christmas Themed tree and room:


A personal favorite from my Etsy shop https://www.etsy.com/listing/488323585/red-and-blue-christmas-decor-christmas:

Here are 25 Beautiful Christmas Tablescapes to get you inspired for changing out your decorations from Thanksgiving and fall to the holidays and Christmas!:

**Christmas & Winter Blessings**:

Merry ℂhristmas                                                                                         More:

gift wrapping | love craft paper, just use your favorite color ribbon and play with the textures. Add twine, yarn even lace; use some ornaments for an extra touch.:

Simple red stocking with white cuff, decorated with striped charcoal and white ribbon, and berry sprigs.:

Ağaçlarınızı süslerkende evinizin genel havasına uygun şekilde süsler seçebilirsiniz. 
Evinizde doğal bir rahatlık var ise ve siz bu görüntünün bozulmasınız istemiyorsanız kullanacağınız yılbaşı ağacınızda evinizdeki objelerin malzemelerini kullanabilirsiniz. Ahşap süsler , hasır ,keten dokular, kumaşlar, ahşaba uygun beyaz renkte süsler olabilir yıldızlar ışıklar , kozalaklar , göz  yormayan doğal renkler evinizde sırıtmayacaktır. Genel havanızı da bozmayacaktır. Masanızı hazırlarken de çam ağacınızda kullandığnız süslerin benzerlerini tercih edebilirsiniz. Ahşap geyikler , minik çam ağaçları, kırmızı mumlar, keten krem rengi bir masa örtüsü , kırmızılı peçetelikler, kozalakların aralarına dallar koyabilirsiniz bu dalların arasına mumlar sukulentler yeşil bitkiler kullanabilirsiniz. 

Winter Fantasy Tabletop Tree:


30 Gorgeous Christmas Tablescapes and Christmas Table Settings | Christmas Celebrations:

Kırmızı renk mumlar ile aynaları birlikte kullanabilirsiniz. Masanızın ortasıında ayna jardinyerler , cam ürünler kullanarak şık bir sofra hazırlayabilirsiniz.


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,