17 Nisan 2015 Cuma

Willow Tree Biblolar ile Sevgini Anlatmak Daha Kolay

Susan Lordi


    Willow tree biblolarının tasarımcısı Susan Lordi, tasarımlarını oluştururken insanların birbiri ile olan ilişkisini ve etkileşimini biblolarına taşımış.  Aile olma, arkadaş olma, anne baba olma duygusunu  biblolarına taşıyarak tüm dünyaya anlatmayı amaçlamış. ilk eserlerini 2000 yılında oluşturan sanatçı heykeltıraşlık mesleğinde ağaçları şekillendirip onları daha sonra soft tonlarda boyayıp, biblolarına metal ve renkler ekleyerek kullanıcının kendi hayal gücünde bibloları anlamlandırmasını sağlamış.

     Sevdiklerinize anlamlı hediyeler almak isterseniz willow tree aile bibloları, bebek anne ve babanın olduğu biblolar çok anlamlı bir hediye seçeneğidir.
      Müzik kutusu ve kartlarda koleksiyonun seçenekleri arasındaki ürünlerdendir. Tamamı özel el üretimi ve ahşap oyularak yapılan ve boyanan bu özel biblolar ile evinizde de çok köşeler hazırlayabilirsiniz.
     Willow tree biblolarını  www.sonsuzdekorasyon.com  online satış sitemizden de temin edebilirsiniz. Web sitemizde 9 taksit, kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz.
Pin It!

Pip Studio Sonsuzdekorasyon.com da Satışta!
   

 Pip Studio Amsterdam menşeili bir porselen markası. Aslında porselen markası demek çok da doğru olmaz, web sitesinde ev dekorasyon ürünleri, banyo malzemeleri, ev kıyafetleri, yatak örtüleri,ev tekstili, ev aksesuarlarından, duvar kağıdına kadar birçok seçenek mevcut. Ancak ülkemizde çok yeni bir marka. İsmi bana oldukça enteresan gelen ve “Büyük Umutlar” kitabındaki ufaklığın adını anımsatan Pip’in hikayesini merak edip biraz araştırdım. Küçükken bir Afrika papağanına sahip olan Catharina’nın ilk söylediği kelime Pip olduğundan ailede bu isimle çağrılırmış. Papağanı sürekli kafasında ya da omzunda gezen Cathy kuşlara olan aşkını tasarımlarına da yansıtmış. Güzel sanatlar akademisinden mezun olduktan sonra şehrin dışında Viktorya dönemine ait bir ev alarak çatı katını stüdyo haline getirmiş ve Pip Studio bu şeklinde marka doğmuş. Marka ile ilgili hikayeyi sevgili gizli teras'ın yazarından okudum. Sizinle de paylaşmak istedim. Artık pip studio markasının porselen ürünleri Türkiye de de satışta www.sonsuzdekorasyon.com online satış sitemizde de ürünleri bulabilirsiniz.


    Farklı konseptlerler oluşturulan pip studio modelleri artık Sonsuzdekorasyon.com  online satış sitemizde de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tabak ,servis, katlı servis, fincan, pasta tabağı gibi bir çok sofra aksesuarı satıştadır. Mavi , kırmızı ve pembe renk tonlarının ağırlıkta kullanıldığı markanın konsepti her ev tarzına uyacak şekilde tasarlanmış. Vintage tarzda ürünlerden hoşlananlar için  kuş konseptli ürünler , daha şık ve elit bir görünüm sevenler için kuş figürü çizgiler ile birlikte kullanılmıştır. Fiyatları piyasa daki ürünlere göre biraz daha yüksek olmak birlikte tasarımdaki çizgileri diğer markaların önüne geçmektedir. Pip studio ile benimsenen desenler ve kupaları markayı takip edenlerin farketmesi çok kolay çünkü tasarım ve porselen inceliği ve tarz olarak rakipsiz bir marka
Pin It!

13 Nisan 2015 Pazartesi

Baharın Rengi Sarı, Pembe, Yeşil

Adore August_Sept 2013 Maria Barros 2_2
     


        Nisan ayı içerisinde  kar yağan ülkemizde güneşi görenlerin akın ettiği keyifli bir haftasonundan sonra bize enerji veren renklerle ilgili yazmak istedim. Bahçelerde gördüğümüz enerjisi yüksek renklerden yeşil çim rengi ve içerisindeki sarı laleler ve pembe çiçekler bize yemek yerken nasıl keyifli görünüyorsa evimizde de bahar geldiğinde balkonumuzda bu renk yastıklar , puflar, çerçeveler, vazolar görmeyi istiyoruz. 
 Renklerin insan üzerindeki etkisini daha önceki bir yazımızda belirtmiştim. Siz hangi renkleri hayatınızda görmek isterseniz evinizde de bu renklerle bağlantılı  objeler kullanarak

                       SİZ EVİNİZDE HANGİ RENKLERİ GÖRMEK İSTERDİNİZ?

blog maria barros adore home magazine colourful interior06_DSC5392

Evinizin genel rengi beyaz ise kombinlemeniz ve bazı renkleri ön plana çıkarmanız daha da kolaylaşmaktadır. 

Koltuğunuzun üzerindeki yastıklarınızı değiştirmeniz yada perdelerinizin fon rengini değiştirmeniz bile evinizin havasını değiştirmeyi sağlayacaktır. 

Adore August_Sept 2013 Maria Barros 1_2Gorgeous spring living room with hot pink and citrine!


Pink sofa


Love the table/drawers.

A fashion designer's love of bold hues, colourful prints and quirky art pervades every corner of her eclectic beachside home.

Black, white, and green living room

anitra-mecadon

daring dining room

Fab chairs

How to Decorate: The easy formula for a well-designed room

paule marrot painting pink framed acrylic
Pin It!