9 Temmuz 2014 Çarşamba

TURKUAZ HER YERDE..


Yazın habercisi turkuazı evinin,bahçenizin,terasınızın her alanında kullanabilirsiniz..İster mobilyalarınız isterseniz duvarlarınız..Bulunduğu her yere sıcaklık katar ve size daha huzurlu hissettirir..

Renkli polyester Ürünler, boyanabilir bir ahşap bu güzel dekor aynaları turkuazla buluşturuyor.TURKUAZ    TURKUAZ   RENKLİ POLYESTER ÜRÜNLER


Bahçenizde tüllerle yaratabileceğiniz bu canlılık üstelik bir de minder ve yastıklarla uyumu herkesi zevkinize hayran bırakabilir..Turkuazın beyazla birlikte kullanılması her yere şıklığını getiriyor.Pencereler,sandaliyenin miderleri ya da şezlongun minderleri ben insanı dinlendirirken bir yandan da canlılığı da yanında sürüklüyor..


Dekoratif ürünler,mumlar,mumluklar,tablolar,biblolar vs.. olmazsa olmazlardandır.Küpeniz,kolyeniz,şapkanız,şalınızla daha da şık olabilmeniz gibi.   MUMLUK    MUMLUK
   Sedirler eski zamanlara götürüyor bizi değil mi? Niçin yeniden evimizin bir köşesi haline gelmesin?Kitabınızı okuyup,kahvenizi içebileceğiniz huzur köşeniz burası olabilir..                             HASIR SEPETLERBiz turkuazı çok seviyoruz eğer sizde seviyorsanız bu renkler ve fikirler size ilham verebilir..Beyazla uyumu çok tanıdık fakat griyle uyumuna da bayıldık..Mutfağınız için renkli cihazlar bulmanız da eskisinden daha kolay artık.Bu mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz..
Pin It!

3 yorum :

deeptone dedi ki...

ödül verdim kii sana :)

Beauty Follower dedi ki...

wonderful ideas for a total summer decor!

Hayalim İç Mimar Olmak dedi ki...

Blogumu ziyaret ederseniz sevinirim :))