24 Haziran 2014 Salı

Yaz sofraları için tatlı sunumları..


Merhabalar..Bu hafta sizler için sunumlarınızı renklendirmeniz için yardımcı olmak istiyoruz.Evinizde kullanmadığınız kavanozlar,bardaklar hepsi işe yarayacak hale gelebilir.Sanırım meyveler yazın en özel tatlıları bu yüzden sununlarınızın özel olmasıyla güzel görüntüler ortaya çıkacaktır.

Evdeki küçük kavanozlarınızı kurdeleyle bağlayabilir belki de küçük renkli iplerle..Boyayabilir ya da sevdiklerinizin isimlerini üstüne yazıp küçük notlarla ikramlarınzı keyifli hale getirebilirsiniz.
Ahududu ve çikolata,kırmızı ve siyah <3 Belkide siz çikolatanın içine ahududu gizleyebilirsiniz..Çileğinizin içine çikolata ,krema,özel soslarınızdan hazırlayarak harika bir sunum gerçekleştirebilirsiniz.


Davetleriniz için en iyi fikir bu olsa gerek..Basit,gösterişli bir o kadar pratik..B

Bardaklarınızı, kaselerinizi, dondurma kaplarınızı çikolata ya da kremayla nasıl süsleyebileceğinize bir bakın..Bu fikri çok sevdik..İçinde dondurma ve tatlılarınızı sunabilir.Herkese ilham verebilirsniz..

Kendi dondurmanızı kendiniz yapabilirsiniz sadece bir kalıba ihtiyacınız var.
Yumurta kutularını artık atmayacağınızı hepimiz biliyoruz.Yumurta kutularına yazılar yazmanız onları süslemeniz belki gözünüze daha güzel gözükmesini sağlayabilir..

Pin It!

6 yorum :

minik mini dedi ki...

amanınnn çok güzel sunumlar bunlar,
bayıldımmm,bir yere kaydetmem lazım,yeri geldiğinde kullanırım ben bunları :) sevgiler

Elift dedi ki...

Bunlar nedir yahuu? Hele o çikolataya bandırılmış bardak kenarı var ya, en fenası bence..Amanın diyim, denemek lazım bu güzellikleri, denemeden gitmemeli..

Elift dedi ki...

Ben sonuncuyu rica etsem? Tarzlara göre karakter analizi yapılsa ne sıkıcı çıkardım kimbilir? En ruhsuzu mu seçtim ne yine? :))

Juliette Koc dedi ki...

Yaz meyveleri.. Sunumlar da içindekiler de harika :)))

beyza aydin baser dedi ki...

Hoş öneriler;)

O. Bolat dedi ki...

Evde tatlı da yok köşedeki pastaneye kadar gönderdiniz beni :)