19 Haziran 2014 Perşembe

Balkonlarınıza Yaz Gelsin..


Büyük şehirlerde yaşayanlar için dinlenip,huzur bulacakları,nefes alabilecekleri yerler azaldı. İş hayatının stresi,kalabalık ve gürültüden uzaklaşmak için kendimize fırsatlar yaratıp balkonlarımızı zevkimize uygun dekore edebiliriz. Hamak ,şezlong,yatak,koltuk,sandalye siz nasıl isterseniz.. Bahçeli eviniz olmayabilir fakat siz istedikten sonra çok daha fazlasını yapabilir. Herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.


Yerdeki aydınlatmalar,şezlonglar ve servis sehpasının keyfine düşkün olanlar için neler hissettirebildiğini tahmin ediyoruz. Bu fikri çok sevdik..


Küçük balkonu olanlar için yer tasarrufu sağlayabilecekleri pratik ürünler. Bahçe ve balkon dekorasyon ürünleri satan mağaza ve marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz.


Restaurant,cafe ve otel sahipleri için işletmelerine farklılık katabilecek tasarım ürünler.. Kırmızının cazibesi bu farklı ürünle birleşmiş.


Balkon kapılarınızı boyayabilirsiniz. Fransız balkonlarına uygun gibi görünse de perde fikri size de ilham vermeli. Yaratıcılığınızı konuşturun ve çok daha iyisini yapabileceğinizi herkese gösterin.
Balkonum küçük diye şikayet edenler etmemeli, keyfine düşkün olana hiçbir şey imkansız değildir.Yerdeki aydınlatmalar,tahta ve beyazın gösterdiği bu huzur dolu görüntü sizi dinlendirecektir.


Pembe ve mor yazın habercisi. Balkonlarınız da çiçeklerin açması sadece sizi mutlu etmeyecek görenleri de mest edecektir.Sanırım bunu hepimiz isterdik. Üstelik mor ve pembe bu konfora şıklık da katmış.


,

Siyah ve beyazın uyumunu kim beğenmez ki? Kullanmadığınız kavanozlarınızı boyayarak ya da kurdelelerle süsleyerek saksı olarak kullanabilirsiniz..

Pin It!

3 yorum :

Nilgün Komar dedi ki...

bizimde iki minik balkonumuz var üç senedir etrafdaki inşaatların pisliğinden bir tabure koyup oturmak bile mümkün olmadı
bir keresinde temizleyip çay sofrası kuralım dedik üst komşu kafamızdan aşağı bişiler silkeledi :) ne kadersiziz yahu :) şu balkonlara baktıkça içim gitti vallahi...

Elift dedi ki...

İnsanın içinde olunca, küçük balkon yok, beceriksiz dekoratör var, kesin öyle, şu güzelliklerin hepsi küçük yerler ama hepsi birer cennet olmuş..

minik mini dedi ki...

balkon içi hamak istiyordum ben de,demek mümkünmüş :)