24 Mart 2014 Pazartesi

Kansersiz Yaşam Derneği Alışveriş Şenliği 1 Nisan' da Shangri-la Hotel Balo SalonundaKansersiz Yaşam Derneği’nin organize ettiği ‘Alışveriş Yaşa-TIR Şenliği’nin ilki 1 Nisan’da gerçekleştiriliyor!
Geçtiğimiz yıl, Kanserde Erken Teşhis Yaşa-TIR projesi kapsamında düzenlenen balo gecesinin ikinci ayağı olan ‘Alışveriş Yaşa-TIR Şenliği’, 1 Nisan 2014 Salı günü, 11.00 – 21.00 saatleri arasında, Shangri La Bosphorus Oteli’nin Balo Salonu’nda düzenlenecek.
 
Kansersiz Yaşam Derneği İcra Komitesi Başkanı Zeynep ILICALI’nın ev sahipliğinde yapılacak olan Alışveriş Yaşa-TIR Şenliği, ünlü Uzakdoğu otelleri zincirinden, Beşiktaş merkezde, boğazın hemen kenarında yer alan Shangri La Bosphorus Otel’in, ilk kez bir alışveriş şenliğine kapılarını açmasıyla gerçekleşiyor.


      1 Nisan'da Sonsuz Dekorasyon ekibi olarak shangri-la hotelde  kansersiz yaşam derneğinin alışveriş şenliğinde sizlerleyiz. Standımıza bekleriz.
Ceceli'den Anlamlı Destek

Bengü

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

Ya hepimiz kanseriz, ya da hiçbirimiz!


Yaşadığımız dünyada onların yaşamında bir dönem bazı şeyler ters gitti, her an hepimize olabileceği gibi… Ama yaşama sevincini hiç kaybetmediler… Her ne olursa olsun, yaşamın değerlerinin bilincindeydiler… Onlar, Türkiye’de sayıları 500.000 e yaklaşan kanser hastası insanlarımız…


Onlar; yakınlarımız, dostlarımız, ağabeylerimiz, kardeşlerimiz, ana babalarımız, eşlerimiz, çocuklarımız… Her şeye rağmen yürekleri hala sımsıcak, içleri yaşama sevinci ile dolu…


Yaşadıkları onca olumsuzluğa rağmen hayata sımsıkı tutunmuş insanlarımız artık yalnız değil…


Kendilerine destek olan, kol kanat geren, cesaret aşılayan bir sivil toplum örgütü var; KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ var, gün geçtikçe büyüyen… Kansersiz Yaşam Derneği, gönüllü bir grubun maddi ve manevi özverileri ile oluşturduğu bir sivil toplum örgütüdür ve bu konuda çeşitli icraatlar gerçekleştirmektedir. Derneğimiz ulusal ve uluslararası bazdaki projelerle KANSERSİZ BİR DÜNYA için çalışmalar yapmakta, Kanser hastalığında moralitenin önemini vurgulamak üzere buna ihtiyaç duyan insanların yanında olmakta, Kanserin önlenmesi adına halkı bilinçlendirmek üzere konferanslar, sohbetler düzenlemekte, kanser hastası çocuklarımızın yüzünde bir gülümseme yaratmak için düzenli hastane ziyaretleri yapmakta, kanser hastalarımızı rehabilite ederek yaşamı paylaşmalarını sağlamakta, eğitim seminerleri düzenlemekte, ulusal ve uluslar arası konferanslara imza atmaktadır.

BİZ NE YAPABİLİRİZ? DİYORSANIZ…


Kanserli hastalarımız için rehabilite ve tedavi desteğinde bulunabilir,

Özel günlerinizde kullanmak üzere, Derneğimiz adına yaptırılmış kartlarımızdan alabilir,

Kurban ve Ramazan Bayramlarında fitre-zekât yardımlarında bulunabilir,

Düzenleyeceğimiz kongre ve konferanslarda gönül üyeliği yapabilir,

Derneğimize bağışta bulunabilirsiniz.


Sizleri aramıza bekliyoruz.

Saygı ve sevgi ile…

Dida KaymazPin It!

Hiç yorum yok :