24 Haziran 2013 Pazartesi

Beş Çayı Keyfinize Sonsuz Dekorasyon'dan Renkli Ürünler


         Bu ay Edito Dergisindeydik. Röportajımız için hazırladığımız masadan detayları blogumuzda da paylaşmak istedik. Biz iki masa konsepti hazırladık. Biri çok severek seçtiğimiz ürünlerden oluşan mavi ve pembe renklerden oluşan bir masa hazırladık. Daha spor bir masa hazırlamak istedik. Hasır amerikan servisleri ile çiçekleri hazır iplerle hazırlayarak kombinledik. Mavi kahvaltı seti bizim çok severek sattığımız bir takım.  İster kahvaltı takımı olarak kullanın ister beş çayına davet ettiğiniz misafirleriniz için kullanın. Tabakları büyük boy olduğu için her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz bir takım.


       Cemile firmasına ait olan pembe çiçekli kaseleri biz dekoratif olarak kullandık. Çerezlik, meyvelik, sosluk olarak da kullanılabilir.          Çay ve kahve keyfine düşkünler için  sofralarımızın vazgeçilmez içeçekleridirler. Bu takımında çok şık bir tea potu var. Servisinize ayrı bir şıklık katacak bir parça.Hasır amerikan servisleri ile hasır ekmek sepetlerini birlikte kullandık.
Ürünlere ulaşmak için tıklamanız yeterli : EKMEK SEPETLERİ    
                                                     AMERİKAN SERVİSLERİ 
                                                           ÇİÇEKLİ KASE    

               Peçetelerimizi 2 katlı hazırladık içerisine kağıt pembe peçete üsttekini kumaş peçete olarak hazırladık. Peçetelik olarak da hasır ip ve çiçek kullandık.

Pin It!

18 Haziran 2013 Salı

Meyveli Mutfak Panoları
        Mutfaklarınız için rengarenk  meyveli panolar  sonsuz dekorasyon' da. Duvarlarınız boş kalmasın sizde   evinizi renklendirmek için duvarlarınızda böyle renkli panolar kullanabilirsiniz.

   Ürünlere ulaşmak için : http://www.sonsuzdekorasyon.com/catinfo.asp?cid=404
Pin It!

7 Haziran 2013 Cuma

Aynalı Tepside Peynir Tabağı Sunumu       
        Geçen haftalarda hazırladığımız sofrada aynalı tepsileri peynir tabağı olarak kullandık. Hasır ürünlerle gümüşü birlikte kullanmayı tercih ettik. Küçük shot bardakların da dekoratif çiçekler sergiledik. Yeşil yaprakların üzerine peynirleri yerleştirdik. 2 aynalı tepsi kullandık birinde kavunlu beyaz peynirli, diğerinde de üzümlü, cevizli peynirli tabağı hazırladık. Masa kalabalık her zevke uyalım dedik. İrem'le koşuşturmacalı bir gün sonunda ortaya güzel bir sofra çıktı. Yeni amerikan servislerimizi çok sevdik. Kendi kullandığımız ürünlerin artık sizlere ulaştırabildiğimiz bir sitemizin olması da bizi ayrıca mutlu ediyor.


      Bu aynalı kare ürünü normalde banyolarda havlu sergilemek için tavsiye ediyorduk. Bu sefer peçetelik olarak kullandık. Mavi ve hasırın renklerini birbirine yakıştırdık.  Sizce nasıl? Bu renkler bize yazı ve denizi hatırlattığı için ayrı bir sevdik. Ekmekliklerimizden ufak olanları da kişiye özel olarak ekmek servisi için kullandık. Kahvaltıda içine poğaça, simit de koyarak kullanabilirsiniz.

          Menüde  her zaman ki gibi kalabalıkdı. Çok sevdiğimiz mezelerden bu sefer enginar, patlıcan ezme, humus , mücver, dolma, patatesli yağ biberi sarma hazırladık. Mangalımız da yanımızdan eksik değildi tabi ki de
Ürünleri İncelemek İçin:

 Aynalı Ürünler : http://bit.ly/ZxDijo  Amerikan Servisleri: http://bit.ly/12vUslC 

 Hasır Sepetler :  http://bit.ly/158jnsy

Pin It!