13 Mayıs 2013 Pazartesi

Gelin Çiçeğinizi Hangi Renklerde İsterdiniz?

         Yazın yaklaştığı şu günlerde hala yağmurlardan kurtulamasak da güneşli günler yakındır diye düşünüyorum. Bu güzel havaların gelmesiyle beraber açık hava düğün ve nişan kutlamalarını  yapmak isteyenler içinde koşuşturmacaların başlaması demektir. Hayatımızın en güzel anlarından biri olan düğün günü tüm detayların eksiksiz olmasını istediğimiz ve çok özenerek hazırlandığımız bu günde telaşımız arasında farkedemediğimiz ama daha sonra fotoğraflarla ölümsüzleşen anlar kalıyor. Fotoğraflarda gelin çiçeğiniz bu güzel anlara renk katıyor. Sizlere de fikir verebilecek rengarenk gelin çiçekleri seçtik. Aralarında güzel detaylar var. Taşlı süslemeler, buketin sapında ki detaylar, farklı çiçek kombinleri, kurdelalar, danteller.

        Ben evlenirken yoktu bu detaylar diyeceğim biraz haksızlık etmiş olacağım ama gelin buketimin ucuna saten kurdela ve taşlı bir süsleme yapmak isterdim. Evlenecek arkadaşlara duyurulur..

Pin It!

3 yorum :

Güzel Gül dedi ki...

benim cicegim pembe ayakkabim gibi pembe tonlarda olmali :)cicegimida atmiyacagim dügünde :DDD

Mein Blog/Blogum

individuelle dedi ki...

bunlar nasil güzellikler ! Evleneceklere eminim cok güzel ilham verecektir bu post. Bende evliligin e´si Askin a´si yokken bile favorilerimi aldim bu postu. pembe tonlar ve mor icerikliler favorim ama gözlerimi alamadim cok güzeldi secimler.

FERİDECO dedi ki...

Lila rengini çok severim kendi düğünümde gelin çiçeğim beyazdı ve ben renkli hatta lila olsun diye Kemeraltından yapma lila çiçekler alıp içine serpiştirmiştim yani lila olanlarına bayıldım:) sevgiler canım