25 Nisan 2013 Perşembe

Mosso Desing Aydınlatmalar Sonsuzdekorasyon.com da Satışta!


           28-31 Mart 2013 tarihinde Home & Garden 2013 Bahçe, İç Mimari ve Dekorasyon Fuarı’nda standını ziyaret ettiğimiz ve ürünlerini çok beğendiğimiz Mosso firmasının ürünleri artık www.sonsuzdekorasyon.com da sizlerle.. Renk renk birbirinden şık avize, aydınlatma, mobilya ürünlerinin olduğu  firmada  her zevke uygun tarzlarda şık ürünler var.  Yatak odanız için komodin üzerinde kullanabileceğiniz abajurlar, salonunuzda kullanabileceğiniz lambaderler, yemek masanızın üzerinde kullanbileceğiniz ceviz ağacından yapılmış özel avizelerle salonunuzda fark yaratın..


      Evlerimizin tamamlayıcıları bu abajurları ister salonunuzda, ister yatak odanızda  kullanabilirsiniz. Her eve uyabilecek farklı renk ve model alternatiflerinin olduğu  mosso markasının ürünleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. 

 Avizeler, komodinler ve dresuarlar da bir o kadar şık ,orjinal ve dikkat çekiçi Pin It!

3 yorum :

Juliette dedi ki...

Çok güzel bir seçim olmuş tebrik ederim. Mosso ürünlerinin hepsi de el emeği ve işçilik konusunda harikalar yaratıyorlar. Fuarda ben de ziyaret etmiştim stantlarını. Her bir parçanın sanki kendine has bir hikayesi var. Aşk ve sevgiyle üretildikleri çok belli.

Adsız dedi ki...

Gerçekten çok güzel görünüyorlar

zehra dedi ki...

Abajurlara bayıldım. Çok sıcak görüntüleri var.
sadekahvekeyfi.blogspot.com