16 Mayıs 2012 Çarşamba

Takipçilerimden Demet Hnm 'ın Evinden Dekorasyon Örnekleri

     Takipçilerimden Demet Hnm'ın  evinden güzel detayları sizlerle paylaşmak istedim. Hazır yaz geliyorken evimizde ufak detaylarda değişiklikler yapabiliriz. Renkli çiçeklerle masalarımızı renklendirebiliriz. ideal bir köşeniz varsa bu köşe de güzel bir sehpa ile üzerinde renkli şişeler, kavanozlar, kutular ,aynalı şık bir tepsi üzerinde farklı boyutlarda viski şişeleri ilede güzel  kombinler yapılabilir.****Sizde  evinizden güzel köşeleri benimle paylaşabilirsiniz. Mail atın sayfamızda yayınlayalım. Dekorasyonla ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşın. Farklı örnekleri bir araya toplayalım..
Pin It!

12 Mayıs 2012 Cumartesi

Genç Odalarına Örnekler             Ranza görüntüsünden  çok daha başarılı bir oda örneği olmuş. Alt üst yatmak yerine bu tarz katlı bir uygulama çok daha şık görünüyor tabi odanızda alanınız varsa tabi bu fikrin farklı versiyonlarıda uygulanabilir. Çok estetik ve eğlenceli görünüyor.

      Bu mavili erkek odasındada iki yatak arasına mobilya hazırlanmış bence çok hoş görünüyor. Daha rahat uyumayı sağlayacak bir görüntü hem yataklar birbirne yaklaştırılmış yerden kazanılmış hemde birbirinden ayrılmış.
     Yatak başı dolabin içine yerleştirimiş . Alandan kazanılmış. kapitone yatak başı kullanılmış. Daha klasik görüntülerden hoşlananlar için alternatif olabilir.
                                          http://www.ferrettieferretti.it/classico/eng/home.html

      Bebek odalarını paylaşırken birazda bebişlerin büyüdüğünü düşünmek gerek. Bir süre sonra zevkleri fikirleri oluşmaya başlıyor. Kullanışlı alanlar yaratmak gerkiyor. Bu noktada dolapların içine yatak yerleştirme fikride kullanışlı olabilir. Bu markanın wep sitesinden yatak odalarıyla ilgilide farkli modellere ulaşabilirsiniz benden söylemesi.
Pin It!

10 Mayıs 2012 Perşembe

Kaan bebek sandığımdan hızlı geldi:)      Tarih bizim dediğimiz gibi olmadı. Bebiş önce gelmek istemiş. Ben post yazarken meğer gelmeye karar vermiş bile:) bugün görmeye gittim inanılmaz tatlı birşey anne babadan hemen sarışınlık alınmış saçlar sarı sarı, gözlerde boncuk mavi daha pek bir mahmur bakışlarla bakıyor etrafına uyku halinde çektim fotoğraflarını.2 ,3 ay sonra eminim cin gibi bakıcak etrafına maviş maviş gözlerle:) EE ne diyelim dünyaya  hoşgeldin...
Pin It!

Bulut Görselli Tavanlar
    Bebeğinizin bulutlarla uyumasını istermiydiniz? Çok değişik bir oda tasarımı olmuş. yüksek tavan oluşu ,avize modeli, tavandaki detay çok hoş görünüyor. hem beşik hem yatak olmasaymış daha bir ferah görünürdü oda. ama beşik modeline bayıldım tam prens yatağı olmuş . :)
Pin It!

Kaan Bebek Artık Gel :)
      Geçen hafta Kaan bebeğe o henüz farkında olmasa da kutlama yaptık. Kendisi henüz dünyaya gelmedi ama biz annesiyle baby shower ımızı yaptık. Heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 15 mayıs büyük gün bakalım sarışın mavi gözlü anne ve babadan nasıl bir bebek dünyaya gelicek merakla bekliyoruz..:) Odası da hazırlanmaya başlamıştı. Bende gelen mobilyaların resmini çektim. Yeni bebeği olanlara fikir olması için. Arkadaşım da tercihini beyazdan yana kullanmış ,aydınlık ferah bir oda olmuş. Çizgili duvar kağıdı kullanmış. Bende çok seviyorum bebek odalarında çizgili ve puantiyeli sade duvar kağıtlarını. Çok karışık desenler odanınz çok geniş değilse biraz boğucu olabiliyor. Yerde de beyaz yuvarlak halı kullanılmış. Allah herkese böyle güzel bekleyişler nasip etsin. Darısı başımıza...:)
Pin It!

8 Mayıs 2012 Salı

Evimizde ki Ayna Detaylar..
Aynalarla ilgili araştırma yaparken evimde de oldukça aynaya yer verdiğimi farkettim. Farklı modellerde ve boyutlarda aynalar kullandık. Salonda kullandığımız ayna salonu olduğundan daha geniş göstermeyi sağlandı. Genelde ayna kullanımlarında odaya daha çok derinlik verdiği ve geniş gösterdiği düşünülür. Girişte de  bir duvarı ayna kapladık ve ayna kaplı ayakkabılık yaptırdık.


Pin It!

3 Mayıs 2012 Perşembe

Kahvaltı Sofrası
Merhabalar,
O kadar koşuşturmalı bir dönem başladı ki yerimde duramıyorum. Güzel telaşeler bunlar tabi arkadaşlarım nişanlanıyor, evleniyorlar . Misafirlerim geliyor. Gezmeler, keyifli sohbetler ,yeni bir ev heyecanı ve onun koşuşturmasıyla hayat su gibi akıp geçiyor. Geçen hafta İzmir'den annem geldi. Kahvaltıya misafirlerimiz vardı. Hızlı hızlı hazırlarken fotoğraf çekmeyi de unutmadım. Benim koşuşturmalarım bitmez. Blogum epey aksattım farkındayım. En kısa zaman da telafi edicem. Tuana hediyelik den hediyem de geldi. Çok güzel bir hediye oldu. En kısa zaman da onu da sizlerle paylaşıcam.


Pin It!

ahşap havuz kenarları

www.kayaparke.com.tr
ahşap thermowood deck uygulamalarıPin It!