Roche Bobois Paris


 
Roche Bobois Paris modern tarz daki en sevdiğim markalardan. Bu markanın sunumlarını ve kombinlerini de çok beğeniyorum. Sehpa detayları halıların renkleri koltuklarla ve yastıklarla kombinlemesini bence çok çok iyi yapıyorlar. Gri ve vizon renklerinin bu sene ki moda renkler olduğu aşikar grinin her tonunu görmek mümkün. Ben çok gri renk seven biri değildim. Ama insan zamanla değişiyor ya da gördükçe alışıyor. Vizon ve taş rengi gibi de denen açık kahve ve gri karışımı renkler sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle mutfak dolaplarında, koltuk, perde, yatak başı gibi detaylarda kullanılıyor. Tabi zevk meselesi ben pembe istiyorum ne yapayım griyi derseniz de seçenekler bol...:))
                Halıya bayıldım desem tahminimce ipek ve yün karışımı olan halının parlaklığı 4 renk tonu kullanılması ve üzerinde desen bir araya çok başarılı getirilmiş..
   Deri koltuk görünüme hastayım. Çok seviyorum ama bir de kullanımı derseniz işte orda duruyorum. Yazın bacaklarınıza yapışan kışın ise soğukluk hissi veren bir dokunun üzerinde oturup akşam keyif yapmak ne mümkün diyorum:) Ama oturmayacağım bir dekor olursa deriyi çok seviyorum. Burada ki renkler benim renklerim değil ama sehpa şekli, aydınlatma, koltuk modelini çok sevdim.

    Bu aralar nedense tuğla görüntüsüne takmış durumdayım. Bununla ilgili her konsept ilgimi çeker oldu. Galiba zamanla insanın zevkleri de değişiyor. Hayal ettiği renkler, modeller, ürünler, markalar farklılaşıyor. Fotoğraflar da ilk göze çarpan koltuklar olsa da ben detaylarına ve kombinlerine de bir o kadar dikkat ediyorum. Sehpa şeklini çok sevdim.    Henüz loft görünüme alışamamakla beraber bence bu iş yerlerinde kullanılmalı diye düşünüyorum.Evde otururken kafamı kaldırdığım da beton bir görüntüyle karşılaşmak ve tepemden boruların geçtiğini bilmek beni pek de rahatlatmaz dı heralde diye düşünüyorum . Bu halıyı ve güzel koltuğu gelin daha sıcakbir mekana koyalım bence:))

    Bu kadar renklilik hergün oturulan bir mekan için nasıl olur bilemiyorum ama ben kumaşlara ve desenlerine bayıldımm. Artık yerde oturma kültürü pek yok ama böyle bir koltuğu alıp arkadaşlarınızla film izleyip, oyun oynamak yada çocuklarınızın yuvarlanması için keyifli bir oyun alanı yaratmak kulağa hoş geliyor.

                                              
                                                        http://www.roche-bobois.com/


  

Etiketler: , , , , , , ,