29 Şubat 2012 Çarşamba

BACASIZ ŞÖMİNELER


Seramik fiber malzemeden üretilen dekoratif odunlar 1100 dereceye kadar dayanıklıdır ve gerçek odun görüntüsünü vermek için özel olarak tasarlanmıştır.image06image02
KLC group un satışını yaptığı kaliflame marka bacasız şömineler odun arama işine son veriyor. Baca olmadan kullanılabilen şömineler bio yakıt ile çalıştırılmaktadır. Bio yakıtlar çevre dostu olarak bilinir ve yandığında kömür odun gibi karbonmonoksit gibi insan sağlığına zararlı gazlar açığa çıkarmazlar. Ürünü aldığınızda direk yakıtı koyup kullanabiliyorsunuz. Bacalı şöminelerden farklı bir tarzda birçok alanda kullanılabilir. Otel, restourant, kafeteryalarda da kullanımı oldukça kolay bir ürün tabi çok modern bir görüntüsü var . Klasik severler içinde böyle modeli de var .
Pin It!

6 yorum :

Buda benim dunyam:) dedi ki...

çok hoş gözüüyorlar...

Buda benim dunyam:) dedi ki...

çok hoş gözüüyorlar...

lulu's life dedi ki...

benim son Milano postlarim icinde de bir ornek vardi.. Hatta sana fikrini sormustum post icinde :)) Odun pisligi ile ugrasmak istemeyenlerin tercihi olabilir ama ben gercegini tercih ediyorum.. Bir onceki evimde vardi ve cok keyifli oluyordu kis aylarinda :)

sonsuz dekorasyon dedi ki...

teşekürler buda benim dünyam:))

sonsuz dekorasyon dedi ki...

valla lulucum bende orjinali diyorum hiç şömineli evim olmadı ama kısmetse yaza taşınıyoruz yeni evimde şömine olucak araştırmalara başladım anlıycağın:))))

Giz dedi ki...

Ben geçen sene bu zamanlar bu modelleri çılgınca araştırıyordum hatta son karedeki şömineyi telefona atmıştım ama tüm eşyalar geldikten sonra yer kalmadı diye vazgeçtik, hala aklımdadır inşallah bir gün olacak :)