28 Kasım 2011 Pazartesi

Thanx co dan renkli mobilyalar

/
Bokja Lolita
/
/

///

/
Renklerin dünyası ve Thanx Co mağazasının ürünleri hayatında renkli objelerden hoşlanan evinde tasarım ürünlerine yer vererek daha da özel olmasını isteyen herkes bu mağazadan bir şeyler bulabilir diye düşünüyorum. Orjinal tasarımlar ve renklerin yoğun olarak karşımıza çıktığı mağazanın dizaynı ve ürünleri çok ilgi çekiçi  Bonjor Mon Coussin markasının renkli yastıkları da bu mağazanın renklerine daha bir renk katmış ve ortaya bu harika görüntüler çıkmış. 
Ben çok beğendim . Orjinal  ürünler ve tasarımlar tam benlik olmuş nerde farklı bir şey görsem alasım geliyor  zamanla koleksiyona dönüşecek bu merak  galiba  yastıklar ve aksesuarlarda çok başarılı çocuk odalarında ,bahçede  kullanmak için çok seçenek var .  Diğer postumda yayınlayacağım puflarda cabası harikalar...

Pin It!

6 yorum :

♥AdamAlexMommy.com♥ (Jasmine) dedi ki...

so pretty. totally inspiring. :)

begum begum huuu dedi ki...

bol çekmeceli dolaba ve onun kardeşi olan komodine aşık oldummmm:))) Bu markayı ilk defa duydum ben ( dekorasyon konusunda biraz cahilim sanırım önümüzde ki bi sene içinde evlenip bu açığımı kapatıcam :) Türkiye'de var mı???

sonsuz dekorasyon dedi ki...

evet cnm istanbul da yeni olan bir mağaza thanx co. hatta acun ılıcalının eşide ortak hem mimari projeler yapıyorlar. hemde yurtdışından getirdikleri ürünleri satıyorlar. evlenirken herşeyi öğreniyoruz cnm mecburen:)))

http://sonsuzdekorasyon.blogspot.com/

lulu's life dedi ki...

renkli mobilya parcalarina bayildimm.. Ne kadar yaratici ! ;)

ASSORTİEK dedi ki...

BU BLOGDA KAYBOLURUM BEN YAAA:))HELEKİ YENİ EV DÜZME ARİFESİNDE Bİ İNSANSANIZ 2 KAT KAYBOLURSUNUZ:))

Mobilyalar dedi ki...

Çok reknkli ve güzel tasarımlar. her eve lazım