2 Kasım 2011 Çarşamba

tasarım berjerler

kent yapı istanbul sicis


Sicis
sicis
sicis
     Kent yapı, banyodan antreye kadar evin her noktasına sanat ve tasarım taşımaya niyetli. Dekorasyonda mozaik kullanımının sanatsal yönünü ön plana çıkaran Sicis, mozaiğin yaşam alanlarının birçok bölümünde kullanılabileceğini gösteren bir marka . Bünyesinde bulundurduğu geniş sanatçı ve tasarımcı kadrosunun desteği ve zengin ürün yelpazesiyle iç mekâna ait her bölüme hitap eden hatta dış mekândan ofis mobilyasına kadar mozaikle tasarımın bir arada kullanımıyla sıra dışı görünümler yakalamak mümkün. Sicis mozaikler, eve önce banyoyla adım attı. Ardından ıslak mekânlarla sınırlı kalmayıp sihirli dokunuşlarını evin her köşesine taşınmaya başladı. Firmanın farklı çizgiye sahip tasarımları sadece banyoya değil, evin tüm yaşam alanlarına da uygulanabiliyor. Mozaikten oluşturulan portreler, halılar, küvetler, aydınlatmalar ve aynaları evin her köşesinde dekoratif obje olarak yerleştirebilirsiniz.
Pin It!

6 yorum :

Selcen dedi ki...

baştan ikinci, kuşlu sandalyeye bayıldım mı desem ne desem? :) çok güzel

sonsuz dekorasyon dedi ki...

merhaba selcen bloguma hoşgeldin :) bende bayıldımmmm. adamlar tasarlamış.. paylaşmadan duramadım:)

Luciana F. Damiano dedi ki...

Hello,
Thank you for your visit.
Beautiful your blog.
congratulations.

düşlerimin incisi dedi ki...

merhaba bloğunuza bayıldım çok güzel paylaşımlar var..sanırım sizin için hazırlamıştım koltuklu perdeli pastayı ama aldığım habere göre yerine ulaşana kadar süslemeler biraz bozulmuş çok üzüldüm:( takipçinizim artık sevgiler:))

sonsuz dekorasyon dedi ki...

çok teşekkür ederim düşlerimin incisi:)) evet eve merakımdan süslü bir dekor seçmişler çok beğendim. doğum günlerinde sizi bol bol rahatsız ederiz:))

sonsuz dekorasyon dedi ki...

thanks a lot luciana :) ı like your items which you produce by handmade especially cat pillow:)