18 Ekim 2011 Salı

mutfak dolaplarıMODA BAGNO


ernestomeda 

SCAVOLİNİ
hep araştırırız ve karar veremeyiz okadar cok ceşit yeni tasarım var ki bazen yeni bir mutfak isteriz ama rengi nasıl olsunla başlar klasik mi olsun yok yok modern olsun deriz ama ışıltılı mı olsun yoksa mat bir mutfak mı olsun beyaz renk öndedir hep yada yeni trend siyah bide parlak olunca cok daha bir şık olur mutfak ama hiç aklımıza gelmez mor bir mutfağımız olsun bakın yukarıda yapmışlar bence cok sık olmuş


Ama şunuda sölemek gerekir ki siyah mutfakta bir başka duruyor. kombinlemeniz kolay her zaman öncelikte siyah mutfaktan yanayım ama gelin görün ki siyah mutfakta parlak yüzeylerde ki el izlerini görmem ben diyorsanız tercihiniz olmalı:)
Pin It!

2 yorum :

Öner TÜRKSEVER dedi ki...

Yazınız ve resimleriniz çok faydalı ve özenli olmuş, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Yeni mobilyalar için bütçesi elvermeyen tüketiciler, bazı aksesuarları değiştirerek eski mobilyalarını yepyeni bir kullanıma ve görünüme kavuşturabilirler. Mesela kulplarını modernize edebilirler, raylarını ve menteşelerini frenli hale getirebilirler, mutfaklar için olan aksesuarları ekleyebilirler, gardrop asansörü ve pantalonlukları kullanabilirler.Bunlar herkesin kendi başına yapabileceği, mobilyacılara gerek olmayan detaylar.

Bu aksesuarları almak için dışarı bile çıkmaya gerek yok, evinizden www.hirdavatfirsati.com gibi online alışveriş sitelerine girip bu aksesuarların siparişini verebilirsiniz ve kolaylıkla en ucuz fiyatlara evinize gelirler. Sonra da gelsin yeni mobilyalar. :)

İyi günler dilerim,

Öner TÜRKSEVER

Adsız dedi ki...

SUPER BİR BLOG KUTLARIM SONUNA NASIL GELDİM ANALAYAMADIM-DEKORASYONLA İLGİLİYİM HERNEKADAR KİRADA İSTEDİĞİM SEYLERİ YAPAMIYORSAMDA AMA TÜM DEKORASYON KİTAPLARINDAN ALIRIM-cok şık cok eglenceli inanılmaz site facede kesinlikle yayınlayacagım hatta hem sayfanıza bakıyorum hemde istanbuldaki yiğenime mesaj yazdım bakmalısın diye:))sevgiler-Bu arada okadar cok mimar tanıdıgım varki mimar olmak degil göze hitaplıkta ustalık içten gelen bir sanat diye düşünüyorum..
Aytop-Ankara